środa, 28 października 2015

GRA MIEJSKA - 11 listopada 2015 r. - ZAPRASZAMY!

Czuwaj!

Serdecznie zapraszamy wszystkich harcerzy i nie tylko (w wieku 10-16 lat) na grę miejską z okazji Święta Odzyskania Niepodległości! Gra odbędzie się 11 listopada 2015 r. w godzinach 8:30 – 14:00.

Start gry w budynku Hufca Beskidzkiego (ul. Chopina 3), a zakończenie pod kościołem pw. św. Maksymiliana Kolbego w Bielsku-Białej, w Aleksandrowicach. W grze mogą startować patrole złożone z 6 – 10 uczestników (w tym opiekun patrolu). Liczba startujących patroli jest ograniczona do 15. Każdy uczestnik gry zobowiązany jest do uiszczenia opłaty w wysokości 5 zł harcerze, 6 zł osoby cywilne. Z opłaty zwolniony jest Opiekun patrolu.
Każdy uczestnik biorący udział w grze musi posiadać ubezpieczenie NNW i okazać polisę Organizatorowi przed startem. Członkowie Hufca Beskidzkiego widniejący w ESHD są ubezpieczeni w ramach ubezpieczenia zbiorowego. Osoby nie posiadające ubezpieczenia NNW nie zostaną dopuszczone do startu.

Regulamin gry: https://goo.gl/P44upx.

Uwaga!
  • Sposób przemieszczania się pomiędzy punktami organizatorzy zostawiają decyzji opiekuna patrolu.
  • Zadbajcie o ciepłe i wygodne ubranie uczestników gry (mundury będą potrzebne dopiero na obchodach), prowiant i termos z herbatą!
  • Pamiętajcie o apteczce!
Formularz zgłoszeniowy (zgłoszenia do 6 listopada): http://goo.gl/forms/5KJ2HZMX6X.

Do zobaczenia na starcie,
14 DW „Grań”